pátek 23. března 2018

Po třech letech na běžecký závod! - BĚHEJ LESY

O tom, proč vlastně nejezdím na žádné závody, jsem vám psala v TOMTO článku.

A TENHLE byl o tom, jak moc boží byl můj první (a poslední) závod v životě. Běhej lesy!


Nelákají mě běžecké akce, které jsou narvané lidmi a je mi v podstatě jedno, v jakých běhám časech. Jenom prostě miluju běh a jsem tak strašně velkej nervák, že mi při slově závod naskakuje husí kůže. Lesy jsou ale moje srdcovka. Před třemi lety jsem si zahrála v reklamním spotu, poznala při tom skvělou partu lidí a potom si zaběhla Bílou. Bylo to skvělý, krásnej zážitek a ještě krásnější pocit po. Říkala jsem si, že jestli ještě někdy něco poběžím, budou to jedině Lesy. Takže když mi před pár týdny přišel mail s pozvánkou, neváhala jsem ani minutu. Úplně se mi vrátily všechny ty pocity okolo, seskakování z lanovky, ten šílenej kopec, sešupy dolů plný adrenalinu, cílová rovinka, hromada běžců, kteří se smějou a podporujou se. Žádná silnice a davy kolem trati (který samozřejmě většině lidí vyhovujou a vůbec je tímhle nechci shodit) - prostě jen les a Ty. Závod jako ušitej přímo mně na míru :-)


Začneme už za tři týdny (14.4.) v Lednici a potom si tady na blogu zasoutěžíme o startovné na závody, které následují. Mně nejvíc láká právě Lednice, potom taky Brdy, Vysočina a hlavně ta moje Bílá. Uvidím se s někým z vás? A který závod je "ta vaše srdcovka"?

Mějte se hezky, já jdu běhat, ať si tam po té dlouhé zimě neudělám ostudu! :-)

A.
SHARE:

2 komentáře

  1. Ahoj Anet,
    pro mě je to určitě olomoucký půlmaraton - zkrátka v domácím prostředí se mi běhá dobře(letos e znova chystám již po čtvrté), ale není to žádná komorní akce. Čeká mě i maraton v Praze letos v květnu (a asi je blbé to psát, ale určitě už ho znova nepoběžím, neboť ta příprava na něj je "požírač času" a ty dlouhé tréninkové běhy si ani neužívám, no málokterý běžec to asi přizná veřejně....nebo mám jen depku z těch svých časů?- tato zima je fakt dlouhá a vyhlížím jaro/teplo). Běhejlesy mě taky láká (konkrétně Lednice nebo Bílá) - třeba zkusím příští rok. Děkuji za Tvé články plné inspirace, Markéta.

    OdpovědětVymazat
  2. Já bych hrozně chtěla do Lednice, ale nikdo nechce jet se mnou a neuběhnu v kuse 13km, ale to kupodivu zrovna moc neřeším :-D A Bílá by byla taky fajn.
    Vendulka

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře! :-)

© RUN HEART. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig