pátek 2. března 2018

Cvičíme doma VI. - INSANITY MAX 30

Mám pro vás další tip na domácí cvičení. A troufám si říct, že tohle je jeden z nejlepších programů, který doma můžete absolvovat. Nepotřebujete k tomu vůbec nic, jen vlastní tělo. A takový tréninky mám já osobně nejradši! :-)


Shaun T. Asi není potřeba ho představovat nebo ano? Shaun byl jeden z těch, kteří mi pomohli shodit těch šílených 36 kg, který mi po porodu zbyly. Jela jsem s ním tehdy jeho program z názvem T25 a potom chvilku i Insanity, ale u toho jsem nevydržela po celou dobu, protože jsem nutně potřebovala zkoušet jiný věci. T25 je ale parádní a tak akorát náročná věc a nejlepší na tom bylo, že stačilo 25 minut denně. To si přece najde každej, i nevyspaná matka po šestinedělí :-)
Insanity Max 30 je dokonalá kombinace těchto dvou programů. Náročnost vysoká, tempo šílený, tréninky HROZNÝ a to všechno v pouhých 30 minutách denně! Cvičíte pětkrát týdně a dva dny máte rest, případně šestkrát týdně, přičemž šestý den je taková protahovačka, ale žádný lážo plážo. Šest typů tréninku (cardio, tabata, intevaly, síla), který se různě střídají po dobu čtyř týdnů a potom naskakujete na druhý měsíc, který vypadá ještě šíleněji než ten první.
Ze začátku jsem si myslela, že budu touhle třicítkou jen doplňovat svoje tréninky a běhání, ale po odcvičení prvního dne mě optimismus přešel. Je to nářez, velikej nářez! Shaun se s tím nepáře, nedá vám ani chvilku oddech, pořád hecuje, vtipkuje a ničí. Parádně to utíká, dole na obrazovce vidíte zbývající čas, tak jak jsme u Shauna zvyklí, ale popravdě? Budete tak hotoví, že to asi ani nestihnete sledovat :-) Nejvíc se mi asi líbí tabaty, ale určitě se nedá říct, že by mě některý z tréninků vyloženě nebavil nebo se táhl. Je to pecka, od začátku až do konce, a podle toho, jak bývám ráno bolavá, věřím, že to bude setsakramentsky fungovat!

Do rozvrhu si můžete zapisovat, v kolikáté minutě jstě už nemohli a postupně sledovat progres :-)


Za tu půlhoďku spálím průměrně 300 kcal a to je hodně velká paráda. Takže hurá do toho, stáhnout program (legálně samozřejmě! :D), vytisknout rozvrhy a pak mi dát vědět, jak moc to bolelo. Budu se těšit! :-)

Já říkám holkám na tréninku: "Když nemůžeš, tak můžeš ještě třikrát!", ale toto je ještě lepší! :D
Shaunovi zdar!

A.
SHARE:

9 komentářů

 1. Juuu stahuju a uz se tesim az na to najedu!!ted jedu uz snad poste 30denni vyzvu s jíll a je to nudaa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už Jillian po těch letech a odcvičených hodinách nemůžu ani slyšet :-D

   Vymazat
 2. Týjo, to jsem si nevšimla, že je k tomu takový časový zápisník :) paráda..jen se vykurýruji, tak se do něj taky dám :) Saf.

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den Anet,
  děkuji za skvělý článek. Inspirace není nikdy dost. Chtěla jsem se zeptat na program od Sarah - Sarahs day. Před nějakým časem jste psala, že ho zkusíte. Teď jedu 4 týdny s Fitfab Strong.
  Mějte se dobře.
  Lenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, e-book od Sarah za mě vyhozený peníze bohužel :-( První dva týdny mě celkem bavily, ale pak už mi vadily opakující se cviky, taky to, že občas nešlo z fotek poznat, jak se má co dělat (proto mám radši videa) a celkově prostě za mě tak 200 Kč hodnota :-) Fitfab je paráda a pak zkuste Shauna, zamilujete si ho :-) Mějte se. A.

   Vymazat
 4. Od Shauna už mám odjeté snad skoro všechny jeho tréninky... Spocenost, zmoženost a popadání dechu zaručeno !!!! :D

  FIT MADDIE

  OdpovědětVymazat
 5. Ja cvičím so Zuzkou Light,ale opisala si to tak skvelo, že možno Insanity skúsim 😊

  OdpovědětVymazat
 6. Dobrý deň, prosím kde sa dá ten program stiahnuť?
  Ďakujem

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře! :-)

© RUN HEART. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig