neděle 31. prosince 2017

2017, díky!

Je to tady - poslední den v roce. Loni, týden před Vánoci, mi umřel dědeček a tak byl celej ten závěr roku tak nějak na prd. Kdyby nebylo kluků, tak bych asi ani žádný Vánoce neslavila. Oni mají ale speciální schopnost mě ze všech splínů rychle dostat. A stejně tak mají schopnost mě během tří sekund naštvat! :D
Do roku 2017 jsem tedy vstupovala spíš smutná, nakonec byl ale skvělej a to hlavně díky mojí rodině a kamarádům. Je to velký klišé, já vím, ale ono nakonec ani nezálěží na tom kde jste a co děláte, pokud máte kolem sebe skvělý lidi. A ty já mám. A jsem za to vděčná každej den. Stejně tak za to, že mám zdravý děti a rodinu. Když jsem chystala tenhle článek a vybírala fotky, který do něj dám, fakt jsem se trochu dojala (a to je u mně co říct!). Tak jdeme na to, highlighty mýho 2017 jsou tady. A vám všem moc a moc děkuju za to, že sem chodíte, čtete, komentujete, píšete mi, běháte a sportujete, prostě za všechno, co se točí okolo blogu, jste skvělí!

Leden

Dva týdny v Africe, milion zážitků a potom doma první bruslení :-)
Únor

Narozeniny týhle mojí holky a taky našeho Karlíčka, zasněžený víkendy na chalupě v Beskydech a hromady lidí na trénincích. 


Březen

Randíčka, rodinné výlety, výlety do Brna za tetou Karolínou a pořád cvičím, jen přikupuju těžší kettlebelly.


Duben

Nádherný Oslo s tím nejlepším parťákem. Tréninkový kemp v Karlově s holkama a spoustu času venku s klukama.Květen

Další rodinný dny, výlety, rozčilování se a taky Depešáci v Praze! A Olomoucké dny kávy s mou nejmilejší Marií, kterou mi taky přinesl rok 2017.


Červen

Pořád trávíme co nejvíc víkendů na chalupě a taky s rodinnou. A začínají venkovní párty, juch :-)Červenec

Koupačky, výlety ve dvou (protože čas bez dětí je dost důležitej!) a týden na chalupě v Jeseníkách. Dvanáct dětí, milion dospělých, bojovky, beďas, rýžování zlata a taky trochu ponorka :-D


Srpen

Rodinná dovolená ve Španělsku, moje vysněná Barcelona, holčičí Apalucha v Jeseníkách. Nejlepší prázdniny zodpovědně zakončeny :-) A pořád cvičím i běhám, jen se u toho (konečně Aneto!) míň fotím.

Září

Nástup chlapečků do školky, tréninky v nových prostorách, Londýn a Jižní Morava.


Říjen 

Randění v Tatrách, knižní veletrh s K. v Havlíčkově Brodě a ostříhání ofiny! :DListopad

Davídkovy narozeniny, Lukiho narozeniny, další tréninkový kemp v Karlově. Jedna akce lepší než druhá.


Snad to nikoho nepohorší, ale já musela. Tohle prostě vystihuje naše kamarádství :D


Do školičky :-)

Prosinec

Vánoční večírek, nádherný křtiny a hlavně další dokonalý Vánoce s mýma třema klukama.
Nakonec bych asi neměla děkovat roku 2017, ale vám všem.

Tobě, Lukáne. Za všechno. Za to, že mi každej den ukazuješ, jak má vypadat rodina, jak funguje vztah, jaký to je, když Tě někdo fakt bezpodmínečně miluje se vším všudy. Za to, že krotíš moje démony, že už víš jak na mě, že seš nejlepší kámoš a taky nejlepší tatínek na celým světě!

Mým synům za to, že ze mě udělali to, co jsem teď. Díky, a kvůli, vám, se snažím být lepším člověkem a dobrou mámou. Někdy je to sakra těžký a téměř každej den si připadám, že jsem v něčem selhala, ale snažím se. Pro vás.

Mojí rodině, která je tak velikánská, že by to vydalo na dva články. Někdy je to s váma těžký, ale s kým ne?

Vám, moji kamarádi, i ti, co nejste na fotkách, protože vy víte. Jsem tvrdohlavá, někdy až moc hrdá, urážlivá a není to se mnou lehký, ale zase je se mnou sranda! No žejo?! Děkuju vám za všechny akce, párty, výlety, výběhy, tůry, chaty, chalupy a taky za to, že pro mě vždycky máte radu a že jste tady, kdykoliv potřebuju. A někdy, i když nepotřebuju! :D 

Vám, moje holčičky, který ke mně chodíte na tréninky. Bez vás by to vůbec nešlo. Každej trénink a každej kemp mě nabíjí a jsem na vás moc pyšná!

Děkuju!

Uff. Příští článek bude o failech v roce 2017, takže kdo z vás je dneska taky tak šíleně přeslazenej jako já, tak se těšte na příště! :-)

Krásnej novej rok vám všem!

A.


SHARE:

2 komentáře

  1. Našteští ty umíš podat i klišé vtipně a sarkasticky! Hezký článek :))

    OdpovědětVymazat
  2. tú Afriku Vám síce v dobrom, ale strašne moc závidím :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře! :-)

© RUN HEART. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig