čtvrtek 2. listopadu 2017

Cvičíme doma IV. - BODYROCK

Mám pro vás další tip na tréninky v pohodlí domova. Musím říct, že jsem hodně dlouho nebyla z nějakýho cvičení tak moc nadšená! Jde o projekt BODYROCK, což je vlastně takovej domácí gym. Vznikl v roce 2008 a stála za ním, mimojiné, i Zuzka Light, která se ale trhla a jak všichni víme, má teď svůj vlastní ZGYM. Tváří BODYROCKU je teď tedy především Lisa Marie, kterou jsem si úplně zamilovala a poslední tři týdny vpodstatě necvičím nic jinýho, než její tréninky. Jsou většinou ve formě HIITu (50 sekund práce/10 sekund pauza) a můžete si vybrat z nekonečné škály cvičení. S vlastní vahou, činkami, rezistentní gumou, BOSU. Tréninků je u nich na SWEATFLIXu hromada a já vždycky 20 minut přebírám, vybírám a nemůžu se rozhodnout, kterej je lepší. Skvěle totiž vypadají všechny. Lisa cvičí pokaždé s vámi, mívá i živá vysílání na facebooku a tam s ní můžete cvičit v přímém přenosu. Tréninky se zaměřují na různé části těla nebo přímo jen na kardio či sílu.


Od té doby, co jsem Lisu a SWEATFLIX objevila, jsem skoro vůbec neotevřela ZGYM a od Zuzky si dám asi na nějakou dobu pauzu. Lisa mi sedí víc a to úplně ve všem. Její tréninky jsou takový živočišný, strašně náročný, cviky jsou originální, ale ne překombinovaný, pokaždé jsou jiný a nikdy se ani na chviličku nenudím. Prostě žádný cukrbliky kolem, ale pořádná nálož a to je přesně to, co jsem celou dobu hledala. Lisa na vás nebude hodná, nebude juchat a hecovat vás takovým tím zumba stylem, ale prostě něco řekne a vy to dáte! Ona sama dává do tréninku všechno a jede prostě z podstaty, nebo jak to říct. U Zuzky mi poslední dobou přijde, že pořád vymýšlí nový a nový věci, kluzný podložky, nohy jako baletka atd., což je sice supr a lidi inovace rozhodně potřebujou, ale postrádám u ní takovej ten zápal a dravost. Lisa tohle má a neskutečně mě chytla. Navíc jsem konečně začala cvičit se zátěžovou vestou a řeknu vám, dlouho mě tréninky takhle neničily. Cítím úplně jiný svaly, pořádně ani nezvednu ruce, když se chci učesat a díky té zátěži zapojuju CORE fakt poctivě u každýho cviku a následující den to strašně moc cítím. Co víc si přát?

Vestu mám 5 kg a kupovala jsem ji TADY
Najdete u nich i program přímo pro začátečníky, takže se ničeho nebojte a vyzkoušejte! Teď navíc můžete cvičit měsíc zdarma na zkoušku a pokud by vám jejich tréninky nevyhovovaly, prostě členství ukončíte. Ale o tom dost pochybuju :-)

Dejte mi vědět jestli BODYROCK znáte a taky s kým teď zrovna cvičíte vy :-)

A.

PS: Samozřejmě, že pokud jste jakýmkoliv cvičením a pohybem nepolíbení, rozhodně si nejdříve zaplaťte lekce s trénerem, kterej vám ukáže co a jak, upraví dysbalance atd.  Potom můžete vesele cvičit doma, až budete vědět, jak se svým tělem pracovat. Nepíšu to do každýho článku, protože to beru jako samozřejmost :-)
SHARE:

1 komentář

  1. Anetko, moc ráda se na tvůj blog vracím. Hezky se čte:o) Chtěla jsem se zeptat, jestli by jsi nepřidala třeba tvůj tydenní jídelníček. Inspirace není nikdy dost. Míša.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře! :-)

© RUN HEART. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig