pondělí 23. října 2017

"Zpátky do formy!" - 3. týden

Máme tady pondělí a další report o uplynulém týdnu. Přiznávám se, že nebyl úplně podle mých představ a to hlavně kvůli tomu, že jsem konečně zrealizovala můj dlouhodobý plán ohledně osobních tréninků. Kromě skupinovek mám tedy individuální tréninky v mé malé domácí tělocvičně a také dělám tzv. trenéra do domu - jezdím přímo ke klientům domů s veškerou výbavou a cvičíme u nich. Zájem je velký, vůbec jsem to nečekala a bylo pro mě docela náročný rozdělit čas mezi tuhle novou aktivitu, stávající práci a rodinu. Odneslo to samozřejmě běhání. Když se totiž sejdeme doma všichni někdy kolem páté, chci být s klukama a ne "ztratit" další hodinu běháním. Můj tréninkový čas tedy nastává až po uspání, kolem osmé večer, a to už kvůli tmě běhat nemůžu.


Plakáty mám od nejšikovnějších manželů Kolářových - najdete je TADY a můžu jedině doporučit, ať jde o grafiku, web, marketing atd.


Minulý týden jsem tedy byla běhat jen jednou a víc jsem cvičila. Buď mnou sestavené HIIT tréninky, workouty se Zuzkou Light v jejím ZGYMu a nově taky s Lisou z BODYROCK.TV. Do té jsem se upřímně úplně zamilovala a její tréninky tvoří 90% těch mých. O tom se ale rozepíšu až v dalším článku. Každopádně stále zůstávám věrná intervalovým tréninkům, převážně s vlastní vahou, případně s kb nebo gumou. To mě baví, u toho vidím nejlepší výsledky a vážně mi to dává nejvíc. Ať už kondičně nebo silově. S jógou to bylo trochu horší, ale stihla jsem třikrát lekci s BOHO BEAUTIFUL, takže alespoň něco :-)

A jídlo? Třetí týden bez čipsů a podobných prasáren. Občas mám šílenou chuť se přesolit, ale odolávám. Když to na mě přijde, dám si okurku s hummusem nebo mrkev a jdu si číst. A nebo kouknu na tuhle fotku:
90kg vs 60 kg
Ta mě vždycky probere a okamžitě si uvědomím, proč to všechno dělám a jak moc špatně jsem se cítila v těle, které vidíte na fotce "PŘED". Nejen fyzicky, ale i psychicky. Nálady, únava, znechucenost. Tohle všechno úzce souvisí s tím, jak jíte, i když mi to pořád většina lidí nechce věřit. Ale kdyby jen na dva týdny zkusili překopat svůj jídelníček a návyky, už by se nikdy nevrátili k tomu, jak žili předtím. Opět ale platí tisíckrát zmiňovaná rovnováha. Nemůžete žít ultrasuperclean 24/7, to prostě nejde, jsme jenom lidi. Ale pravidlo 80/20 (žít zdravě/užívat si dobroty) platí do puntíku. A taky funguje! :-)
Všimla jsem si taky, že se mi vrátil jeden malý nešvar, který vídám u spousty lidí a i holky, který trénuju, s tímhle mají problém. Začnete den na prd. Nestihnete snídani nebo si místo nějaké zdravé varianty dáte dvě čokoládový koblihy. V tu chvíli zklamete sami sebe, jste naštvaní, všechno špatně. A jedete tak celej den dál. "Však co, stejně jsem to už dneska posr***, tak začnu až zítra." Špatně! Jedno špatný jídlo nedělá den, právě naopak! Takže když takhle uklouznete, řekněte si, že jste blbí, ale jeďte dál podle plánu a nevyčítejte si celej den jeden kix! Dalo mi práci se to naučit a právě minulý týden jsem párkrát takové tendence měla, ale zavčas jsem se vzpamatovala.
Ohledně jídla mám pro vás alespoň jeden tip, ale zato superextra parádu. To, že miluju ořechový másla, už určitě všichni víte. Kdo by je taky nemiloval. No a když na mě poslední měsíc pořád všude vykukovala nová značka másel LUCKY ALVIN, nešlo odolat. Bylo mi jasný, že to bude dobrota, protože ho chválili opravdu všichni, ale že to bude taková pecka? To jsem nečekala. Ještě nikdy jsem neměla tak vláčný a chuťově vyladěný máslo. Objednala jsem si klasiku a potom tři ochucená - s mléčnou, bílou a hořkou čokoládou. Nedokážu říct, který je nejlepší, stojí za to všechny tři. Do toho s hořkou čokoládou se pustil i L a to už je opravdu známka kvality! :-)


Čekají mě ještě dva týdny tohohle přísnějšího režimu a já už teď vím, že zafungoval. Nic mi nepřetíká z džínů, jsem splasklá, mám víc energie, je mi fakt skvěle a i když je to chvilkama těžký, stojí to za to. Ale co si budem, těším se, až si příští pátek dám na oslavě narozek mého milého točený pivo a tatarák :D

Mějte se krásně. V týdnu se můžete těšit na slibované tipy na YouTubery, instagramy, článek o Bodyrocku a nebo třeba na běžecký playlist :-)

A.
SHARE:

2 komentáře

  1. Ahoj, super! Takovou fotku bych si taky někam potřebovala vystavit, abych se viděla a nežrala...teda spíš v mým případě nechodila pořád někam zobat a pořádně jedla! Máslička vypadají vic než slibně a gratulace ke krásným plakátkům a novým plánům ;) škoda, že bydlím tak daleko :) Safienka

    OdpovědětVymazat
  2. Týjo, ta fotka je opravdu mazec ! :O Jen pokračuj ! :)

    Fit Maddie

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře! :-)

© RUN HEART. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig