pondělí 30. října 2017

10 důvodů, proč si pořídit Fitness diář od Fitshaker!

Vánoce jsou za dveřmi. Pardon, ale je to tak! :D A protože se společně s nimi blíží i nový rok, je na čase porozhlédnout se po diáři. Já se přiznám, že jsem přesně ten typ člověka, který si koupí v průběhu roku zhruba 20 diářů s tím, že "Tenhle už určitě budu používat!", ale poctivé zapisování mi vydrží asi tak dva nebo tři týdny. Pak se vrátím k mému klasickému (ne)systému = každou věc si píšu na barevné papírky nebo hůř, na kapesníčky, případně obaly od bonbónů. Ty pak ztrácím, hledám, nevím, nestíhám, netuším, co jsem komu slíbila a kde jsem zrovna měla být. No a potom se stydím, omlouvám, vymlouvám a tak to jde pořád dokola. Když mám lepší den, stihnu si zapsat poznámku do kalendáře v telefonu, ale většinou na ni tak jako tak zapomenu. Vítejte v mém životě a říkejte mi zodpovědná dospělá osoba.

Co se ale cvičení týká, musím se trochu pochválit. Na rok 2017 jsem totiž dostala fešáka od Fitshaker a opravdu jsem ho využila. Sice ne na 100% a taky ne tolik, jak by si zasloužil, ale zapisovala jsem do něj vcelku (na můj vkus) poctivě a rozhodně jsem ho požívala nejvíc ze všech diářů, který jsem kdy vlastnila. Těch ostatních 15, který jsem si letos koupila, nějak nemůžu najít, takže asi moc funkční nebudou. Je fajn se kouknout, co mě bavilo třeba v březnu a jak úžasně disciplinovaná jsem byla. A taky je vtipný se podívat třeba na červen a zavzpomínat si, jak jsem nadávala na švihadlo a skoro v každým dnu jsem měla nakreslenej nějakej sprostej obrázek, případně obří černej kříž, napsanej lihovkou, jakože ten den stál za prd a běželo se mi FAKT blbě. Využila jsem i pár receptů a celkově jsem s ním byla spokojená. Proto mi udělalo velkou radost, když dorazil jeho brácha i na rok 2018. A v čem je boží? Důvodů je spousta a těch deset nejlepších mám pro vás v dnešní recenzi :-)

1. Je krásnej!

No jo, jsem ženská a i kdyby uvnitř byly samý parádičky, nešla bych do něj, pokud by byl ošklivej. A letos se mi líbí asi ještě desetkrát tolik než loni. Miluju mentolovou barvu a v kombinaci s fialovou je to vážně nádhera. Pevný desky a dvě záložky, který k celku skvěle ladí. Jedička s hvězdičkou za letošní vzhled a pusa na čelo tomu, kdo ho vymyslel!2. Nálepky 

Zůstaneme ještě chvíli u vzhledu. K diáři totiž letos nově přibyly nálepky a já jsem z nich fakt nadšená. Ladí k diáři, dávají smysl a je mezi nima i hrneček s kávou nebo zub! Pro coffelovera a zubařlovera ideálka :D


3. Kapsička na "nezbytnosti"

Na zadních deskách najdete plastovou kapsičku, do které si můžete schovávat důležité poznámky/účtenky atd. Já si tam určitě budu dávat papíry s výsledky z InBody, ať je mám pěkně po ruce a taky účtenky za sportovní vybavení a oblečení. Teď se totiž pěkně mlátím do hlavy za to, že jsem si neschovala účtenku od bot na cvičení. Rozlepily se mi totiž po dvou měsících používání a můžu je tak akorát vyhodit. Navíc jde o model Nike Metcon, který by podle mě měl vydržet všechno, když je přizpůsobenej na crossfit a podobně náročný aktivity.


4. Týdenní přehled

A dostáváme se k obsahu. Týdenní přehled tréninků a stravy využívám hodně. Krátce, stručně a jasně si všechno vypíšu a pak krásně vidím, jak jsem na tom byla.


5. Dnes jsem vděčná za...

U každého dne najdete kolonku, do které si můžete vypsat, za co jste v tom uplynulém dni vděční. Já mám malej deníček, do kterýho si zapisuju každý večer tři věci, které mi ten den udělaly radost a jsem v tom fakt poctivá. Zabere to jen pár minut a uvědomím si, jak moc dobře mi je. Takže mám radost, že od nového roku to bude mít pěkně pospolu v jednom diáři :-)

6. Recepty

Recepty z dílny Fitshakeru mám ráda a vařím/peču podle nich často. Ty v diáři jsou jednoduché a rychlé, určitě jich pár vyzkouším!


7. Přečtené knihy

Tady mi určitě nebudou stačit stránky, ale jsem moc ráda, že tvůrci mysleli i na knihy a nás - čtenáře :-)

8. Měsíční výzvy

Líbí se mi, že se zaměřují i na naše myšlení a nejen na tělo. Nejde tedy o to, udělat každý den třeba 10 angličáků, ale o to, aby se měl člověk rád, nesrovnával se s ostatními a pracoval na sobě nejen zvenku, ale i zevnitř.9. První pomoc

Dvojstránka se stručným popisem první pomoci, to oceňuju moc.

10. Je od lidí, kteří ví, co dělají!

O tomhle píšu pokaždé, když jde o Fitshaker a stále to platí. Strašně se mi líbí, co dělají a jak to dělají. Pro nás, pro naši radost, naše potřeby a vždycky je vše vymazlené do posledního detailu. Ať už jde o diáře, kuchařky, jejich facebook a komunikaci s fanoušky, on-line tělocvičnu, výzvy atd. Prostě jedna velká paráda, která mě asi nikdy nepřestane bavit! :-)

Dejte mi vědět, jestli se vám diář líbí :-)

Mějte se krásně!

A.

Diář stojí 284 Kč a můžete si ho koupit například TADY.
SHARE:

8 komentářů

 1. Já mám ten problém, že mě zapisování po nějaké době omrzí.. Ale tento diář vypadá opravdu krásně ! :)

  FIT MADDIE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vypadá to, že je nás s podobným probémem spousta :D

   Vymazat
 2. Je opravdu krasnej,pripisu ho na vanocni seznam:-)) diky moc za tip Anetko;-)

  OdpovědětVymazat
 3. No vypadá prostě suprově! Jsem ráda, že na tom nejsem s tím zapisováním bídně sama...jednou jsem teda vydržela půl roku..ale to bylo jednou...a prostě, chce to pevnou vůli a asi budíka na to, aby si člověk k tomu sednul a něco napsal! a pak je to fakt poklad si v tom listovat...hodně přemýšlím, že bych si ho taky pořídila :-)Díky za recenzi:-)

  Safienka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tím budíkem je to dobrej nápad!!! :D

   Vymazat
 4. Je krásnej.... a díky za tip. Každý rok si vždycky lámu hlavu s tím, který si vybrat.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře! :-)

© RUN HEART. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig