úterý 1. listopadu 2016

Fitness Diář Fitshaker + soutěž

Já a diáře. Nekonečný příběh, o kterém jsem se už párkrát na blogu zmiňovala. Diářů a bločků mám plnou skříň. Jeden na přečtené knížky, další na zapisování uběhnutých kilometrů/odcvičených tréninků/progress ve skákání přes švihadlo a potom taky jeden na plánování výletů, další na nápady na dárky a takhle bych mohla pokračovat do rána. A co myslíte? Zapisuju si do nich? Ano! Vždycky asi tak týden. Jsem v tomhle prostě strašněj lajdák a potom si po nějaké době nadávám, protože bych se moc ráda podívala, jak jsem běhala před půl rokem a nebo jak se mi líbila tamhleta knížka. Na říjen jsem si dokonce dala jedno malé předsevzetí. Že se v tomhle směru zlepším. A co myslíte? Nene, nezlepšila. Když mi ale přišel tenhle fešák a já ho prolistovala, svitla mi naděje. Vypadá to totiž, že se konečně někdo trefil do toho, co potřebuju, abych nelajdala.


Je to jediná věc (plus ještě švihadlo), které odpustím, že je červená a to už je co říct! Hrozně mu to totiž sluší. Design uvnitř diáře je jednoduchý, černo-bílo-červený. Žádné zbytečné přeplácanosti. Jednoduchost a styl, takhle to mám ráda a jsem přesvědčená, že prvního ledna se můj život diářové rajdy změní! Doufám v to! :-)V diáři najdete spoustu citátů, motivačních obrázků a taky krátké články plné tipů, které se týkají cvičení a zdravé stravy. Dokonce jsou v něm i recepty na zdravé rychlovky a jak už všichni víme, dobroty od Fitshakeru prostě vždycky stojí za to. Na začátku každého měsíce si můžete vepsat do kolonky svoje cíle a na konci zhodnotit, jak vám to šlo a jaké máte výsledky. Každý týden má svůj plánovač cvičení a kolonku na úkoly, které chcete zvládnout. V neděli si to všechno hezky odškrtáte a můžete na sebe být pyšní (a nebo taky ne! :D).
Já osobně jsem z diáře fakt nadšená. Líbí se mi zpracování, nápad, tak akorát prostor na moje moudra, růžová záložka, obrázky, prostě všechno. Stejně jako u kuchařky Z fitka do kuchyně (psala jsem vám o ní TADY) jde u diáře vidět, kolik dal práce a že byl opravdu vytvořen lidmi, kteří tomu rozumí a vědí, co my (většinou) ženský potřebujeme a co se nám líbí. Už se nemůžu dočkat, až to s ním 1.1 rozjedu. A vy můžete taky! :-) Dostala jsem totiž dva kousky navíc pro moje čtenáře, tak doufám, že vám udělají radost. O jeden si můžete zasoutežit na facebookové stránce RUN HEART a o druhý na mém instagramu. Přeju vám hodně štěstí a kdybyste náhodou nevyhráli, tak si můžete diář koupit TADY. Věřte mi, že těch 292 korun za to stojí, je totiž vážně boží.

Mějte krásný 1. listopad.

A.

SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře! :-)

© RUN HEART. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig