úterý 22. prosince 2015

Prosincové radosti

Poslední předvánoční článek bych ráda věnovala okamžikům/lidem/činnostem, které mi (většinou nejen) v prosinci dělali radost. Jsem vděčná za všechno a za všechny. Lidi, kterýma se obklopuju a věci, který dělám, mně dělají nejšťastnějším (a nejvděčnějším) člověkem na světě! No fakt, koukejte :-)

1.12. proběhl můj první trénink pro veřejnost. Měsíce plánování, chystání a zároveň strachu a nervozity se vyplatily. Bylo to prostě úžasný a pořád tak nějak nevěřím tomu, že se to vážně děje. Sešla se skvělá parta, která maká, nic nevzdává a vzájemně se podporuje. Dokonce jsou rády, že po nich občas zařvu a ještě víc jsou rády za to, že je všechno bolí! :D Takže holky, děkuju vám a těším se, jak to v novým roce rozjedem dvakrát tolik! :-)

Fotka z vánočního tréninku, po kterém asi všichni nenávidí písničku All I Want For Christmas :D
Ale dostaly dárečky, takže mě na chvíli i měly rády :D
V půlce prosince jsme přivítali milou návštěvu, která dovezla ingredience na sushi a společně se Zdendou Pohlreichem jsme se do toho pustili. Vizuálně to sice nebyla úplná paráda, ale dobrý to bylo a to stačí, žejo :-) Po pořádným nacpání pupků jsme vybalili Aktivity a ty prostě nikdy nezklamou. Tip na dárek na tu nejposlednější chvíli, ale pokud máte někde poblíž hračkářství, tuhle hru si určitě pořiďte! :-)
Taky jsem tady měla nejmilejší návštěvu z Brna, která má strašně moc ráda takovýhle výlevy plný emocí, takže ji toho ušetřím a řeknu jenom jedno: Děkuju!
Nejdřív jsme s L. snědli celou tu hostinu, která byla nachystaná pro Káju a potom jsme si zajely do Ol. na vánoční trhy a pořádný kafe a řešily jsme samý veledůležitý věci. To je jasný.


Jeden z nejlepších dárků letošního roku!


A další dáreček, kterej nám letos přibyl do rodiny, je tenhle ňufík! :-) Vítej, Tobiášku!


Samozřejmě nesmím zapomenout na běhání! Díky adventní výzvě jsem si ho v prosinci užila naplno a v kombinaci s TRX, tréninkama pro holky a tréninkama pro Lukáše, vyhlašuju prosinec za nejvíc vydřenej měsíc letošního roku. Díky za něj, můžu se teď přecpávat bez obav :D


No a co jinýho můžu dát na závěr, než ty moje tři kluky? Komentář netřeba, tohle je nejvíc!


A vám přeju přenádherné svátky! Užijte si svoje nejbližší, buďte na sebe hodní a mějte se rádi :-)

A.SHARE:

2 komentáře

  1. Aneb jak teta Karolina snedla vsechny pernicky a pomelo!:D Ja dekuju!!<3

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře! :-)

© RUN HEART. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig