sobota 28. listopadu 2015

Adventní běhání / 25 in 25

Jak to máte v poslední době s běháním? My (rozuměj já a běh) to teď máme jakési komplikované. L. je často pryč a nebo chodí domů za tmy, což pro mě znamená jediné - žádný běh. Potmě se o mě bojí (nejsem si úplně jistá, jestli je na mě někdo v té kose zvědavej) a parťačku zatím hledám marně. Tím pádem běhám jen o víkendu a to je prostě málo. Cvičím každý den a jsem v teple (spokojená Aneta) a v bezpečí (spokojenej Lukáš). Ale běhání mi chybí, to je jasná věc. A vím jistě, že kdybych OPRAVDU chtěla, tak to nějak udělám. Protože všechno jde, když se chce. Když mi milá Babetka napsala, jestli se nechci zúčastnit jejího úúúžasného projektu Adventní běhání, tak mě napadlo asi milion důvodů, proč ne! Až jsem se lekla, jaká jsem máčka. Přece jen, je to vánoční čas. Musím balit dárky, uklízet (spáry, dveře a podobně zbytečný nesmysly, známe všichni), píct (stejně to moje cukroví nikdo nejí a babiččino zmizne hned po Mikulášovi :D), koukat se na pohádky, válet se, být s rodinou, chodit na návštěvy a na punče...Ale pak jsem si řekla - to prostě dáš! Když bude tma, půjdu běhat kolečka kolem domu, zahradu máme celkem velkou a chůvička dosáhne. Až bude Kája ve školce, můžu jít běhat s kočárkem (i když to není taková paráda jako být sama). Pří příští návštěvě u našich nebo u babičky, si s sebou vezmu boty a na půl hodiny se vypařím. Prostě a jednoduše TO DÁM! A vy to dáte taky, ovšem jen pokud fakt chcete :-)
O co vlastně jde? Proběháme advent! Každý den od 1. do 25. prosince musíte alespoň 30 minut běhat (u úplných začátečníků se počítá i chůze - v polovině se můžete rozběhnout a garantuju vám, že rok 2016 proběháte celý). Je jedno jak daleko nebo jakou rychlostí, jde jen o jediné - o běh. Přidejte se k naší skupině na facebooku, nalákejte vaše kamarády a můžete třeba pořádat společné výběhy. No a jestli jste z Prahy, tak se máte úplně nejlíp, protože tam výběhy pořádá přímo Babeta! Nejen, že si zaběháte se super partou, ale na konci dostanete za odměnu kafe a croissant. A ještě si tam můžete dát teplou sprchu! A to se vyplatí :D Ve skupině se budeme vzájemně hecovat, motivovat, sdílet svoje výběhy a zážitky. Taková jedna velká a veselá běžecká rodinka. Už se nemůžu dočkat :-)
Mně se tehle nápad líbi strašně moc a myslím si, že je to skvělý zpestření celýho toho vánočního shonu. 30 minut denně jen pro sebe? Pořádný luxus! :-)
Tak co? Jdete do toho s námi? Ať je nás minimálně 1000 :-)


Běhu a skvělým nápadům zdar!

A.

PS: Parťačky na večerní běhání - piště mi mail, kafe a (možná) croissant taky bude! :-)
SHARE:

5 komentářů

 1. Jeeeee!!! Supeeeeer!!! Adventnímu běhání třikrát ZDAR!!! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Super nápad! Připojuju se! :-) A ten obrázek na závěr... :-D :-D

  OdpovědětVymazat
 3. jdu do toho :) teda až se uzdravím :P (ale nachladla jsem se při běhu...to neni tak špatný ne? :D)

  OdpovědětVymazat
 4. hmmm.. že by? že bych zkusila? mohla bych, aspoň část adventu... kdyby teda nebylo moc bláto, mám teď povoleno běhat jen po lese, na asfalt nesmím kvůli otřesům :o)

  OdpovědětVymazat
 5. Já se připojila.. a nakoplo mě to :-) S tím hlídáním to máme podobně, takže jsem se dnes vrátila k běhu s kočárkem.. překvapivě to šlo dobře,ale známe děti.. zítra mě s tím běháním může Stela poslat do .. :-D
  Až budeme u rodiny ve Šternberku, ráda bych dala společný běh..klidně večerní.. ozvu se :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře! :-)

© RUN HEART. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig