čtvrtek 30. července 2015

Chci Běžet Lesy!

Plánovala jsem něco jako "blogovou dovolenou" a chtěla jsem se vám ohlásit až po návratu, s náloží fotek z Řecka, ale naskytla se mi skvělá příležitost, jak někomu z vás udělat radost a to se prostě odložit nedalo. Takže vám teď píšu přejezená (hotelové snídaně jsou prostě sen) z naší úžasné dovolené, ze které se nám vůbec nechce vracet zpátky domů. Užíváme si sami sebe, blbneme s klukama v moři, chodíme na procházky, jíme melouny a zmrzliny a jsme prostě a jednoduše šťastní, že jsme spolu. Nejradši bychom si to natáhli minimálně na celé léto, ale doma nás čeká taky spoustu radostí, takže ten návrat bude snesitelný. Až na ty tuny praní a žehlení :D 
Pro mě je jednou z těchto radostí závod Běhej Lesy v Bílé, na který se vydám příští sobotu a neskutečně se těším. Už při natáčení promo videa mi Beskydy učarovaly. Trasa je bez chybičky a hned ze startu se svezete lanovkou (na které jsme při natáčení jezdili sem a tam a vůbec nám to nevadilo, protože ten výhled je DOKONALÝ!) a až nahoře se vám spustí čas a můžete se rozběhnout. Celkově jsem z tohoto typu závodů nadšená a nejsem sama. Ohlasy běžců, kteří už si zaběhli Karlštejn nebo Lednici, jsou pozitivní a plné chvály. Ať už se jedná o organizaci, občerstvení nebo fotky - ty jsou totiž velká paráda a po každém závodě si podle svého startovního čísla vyhledáte ty svoje. Doufám, že příští rok se závod Běhej lesy pořádně rozroste, protože v Česku jsou pro to ideální podmínky. Tak co, jdete do toho? Ode dneška do neděle si na mém instagramu můžete zasoutěžit o jedno startovné právě do Bílé! Stačí zveřejnit fotku s jakoukoliv běžeckou tématikou (fantazii se meze nekladou, takže to můžete pořádně rozparádit :D), přidat hashtag #behejlesy a odpovědět správně na velmi záludnou otázku (nápověda TADY), tak to zkuste a vidíme se 8.8. v Bílé :-)


Hodně štěstí a běhu zdar!

A.

PS: A pokud jste ještě nečetli report z Lednice u Markét, tak to honem napravte :-)
SHARE:

2 komentáře

  1. Je super, že si krásně užíváte dovču! (až na ty ukradené brýle, těch mi bylo líto) :(
    Soutěžit s Tebou nebudu, protože to mám do Beskyd hooodně daleko ....ale nasadila jsi mi brouka do hlavy s tím rozšířením projektu Běhej Lesy! Bydlím pár kiláčků od NP České Švýcarsko a tady by se závod pořádal jedna báseň...:)

    OdpovědětVymazat
  2. Fnuk! Ja tu Bilou nakonec asi nepobezim... cely minuly tyden jsem stravila v posteli s chripkou (a zavidela tobe v Recku). Vcera jsem byla na 50 minut na volny vybeh a pekne me palilo na plicich, takze asi behat do kopcu je blbost. Fnuk.

    Ale asi prijedu fandit, tak doufam, ze se potkame!!

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře! :-)

© RUN HEART. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig