neděle 12. července 2015

"Běžecký" deník II.

Velmi rychle pochopíte, proč jsou v nadpisu uvozovky. Jsem totiž lajda a ostuda . A neumím pracovat s časem :D


Pondělí (8 km)

Vedro, vedro, vedro. Ale oproti následujícímu dni to ještě bylo fajn. Běžela jsem svou obvyklou trasu a na závěr si dala sprinty u nás na zahradě. Ještě, že je tak dlouhá. Sousedi si možná klepali na čelo, ale zvyknou si.

Úterý (6,5 km)

Jak bych to jenom...HORKO A PEKLO! :D Dnes se mi strašně moc nechtělo, ale nakonec jsem se hecla a šla. Hned po pár metrech jsem byla úplně durch a připadalo mi, že moje srdce už nemá sílu ani bušit. Běhala jsem v Řecku, v Itálii, ale nikdy to nebyl takovej mazec jako dnes.

Středa (8 km)

Příroda mi asi chtěla vynahradit předchozí den, protože dnes bylo ideální počasí na běh. Pročištěný vzduch po dešti, teplota tak akorát, nikde nikdo. Prostě paráda!

Čtvrtek

Plánovala jsem večerních 10 km. No...uspala jsem Davču a s hrůzou jsem si uvědomila, že i když jsem v pondělí provedla generální úklid, není to vůbec poznat a vypadá to u nás jako po výbuchu. Na běh jsem se moc těšila, ale vzhledem k tomu, že mi v pátek měla přijet ta nejlepší návštěva, nemohla jsem to tady nechat v takovém stavu. Takže jsem se do toho pustila a pak byla zralá akorát tak do postele. No nic, zítra pojedu do Šternberka a dám si kopce. Jasně Any...

Pátek

Kopce samozřejmě nebyly, protože jsem se do toho Šternberka ani nedostala. Dělala jsem číský dort na sobotní snídani pro holky. Samozřejmě jsem ho spálila (hanba Ti, Aneto!). Potom jsem vařila oběd a odpoledne přišla nečekaná návštěva. Z běhu tedy sešlo a protože jsem věděla, že v sobotu si nezaběhám, úplně mi to zkazilo náladu. Jsem nejhorší běžec na světě a v Bílé budu poslední. To je jasný!

Sobota

Žádnej běh, ale popravdě jsem si na něj ani nevzpomněla. Jeli jsme na výlet do ZOO, odpoledne do centra Olomouce a do postele jsme se dostaly až někdy kolem druhé. Úžasná sobota s úžasnýma lidma :-)

Neděle

Moje poslední šance si pro tento týden trochu spravit reputaci a dát si aspoň deset kilometrů, až uspím kluky. Jenže se mi vrátil manžel, takže si večer sedneme na terasu s Aperolem a probereme zážitky z víkendu. A pak si pustíme Arrow. Promiň, můj milý běžecký deníčku, slibuju, že příští týden všecko napravím. Pokud mi do toho něco nevleze, haha.

Tak to mám. Jsem prostě marná a na bedně nikdy stát nebudu, ale holt některé věci jsou důležitější než trénink. Co vy? Dodržujete tréninkový plán, ať se děje co se děje?

Užijte si zbytek neděle!

A.

PS: Jen Kája mi může přivézt knihu tohoto typu a udělat mi s ní největší radost! A taky vaflema. A nebyla by to Markét, aby mi nedovezla něco ťuťu růžovýho. A balík kokin pro kluky. A taky trochu pro mě :DSHARE:

10 komentářů

 1. Neeee, to mě mrzí žes kvůli nám 2x nemohla běhat! Nepořádku bychom si ani nevšimly a místo čískýho dortu jsi nám stejně mohla dát rohlíky s máslem a byla by spokojenost i tak!! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kvuli vam dvema bych nesla behat klidne tyden:) a vanocka byla taky dobra, priste se polepsim:D

   Vymazat
 2. Aperol je výbornej na regeneraci. A ta se etda rozhodně nemá zanedbávat. Takže si myslím, že to je naprosto ok :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ani v cem behas na dovosce na plazi?zabky nebo tenisky?uplne jsi me nahhlodala na dovolenkovy beh,ale nevim co sbalit

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sari, ja jsem barbar a beham po cyklostezkach nebo silnicich, na plazi nene. Ale nejlepsi by to bylo asi naboso:)

   Vymazat
 4. Tréninkový plán se snažím dodržovat, ale také jsou situace, kdy to nejde a pak je dobré to brát s klidem. Nejsme profesionální sportovci a jeden, dva tréninky klidně můžeme vynechta :).Pro mě je nejtěžší dodržovat běžecký trénink. Mám vždy období, kdy běhám, a pak mnohem delší období, kdy neběhám. Snad v běhu jednou to zalíbení najdu.

  OdpovědětVymazat
 5. tyjo, osm kiláků :oO o takové dálce se mi nikdy ani nesnilo, moje maximum byly asi čtyři, možná pět.. a to ještě velmi, velmi pomalu :o) a vydržela jsem běhat asi tak měsíc, sice mě to chvílema téměř bavilo, ale neumím to a bolela mě záda a kolena.. pak mě cestou píchla nějaká divná moucha, natekla mi tlapa a to byla poslední kapka :oD

  OdpovědětVymazat
 6. Minulej tejden musela být nějaká špatná běhací karma - taky jsem byla jen 2x !

  Běhání je krásný, ale rodina a kamarádi se zanedbávat nesmí, takže si z toho, Anetko, vůůůůbec nic nedělej :)

  OdpovědětVymazat
 7. Stejně máš můj obdiv, že si se vůbec dokopala v těch parnech jít běhat! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře! :-)

© RUN HEART. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig