neděle 7. prosince 2014

Maraton

Tentokrát však nebude řeč o běhu, ale o cvičení. Trvalo to taky čtyři hodiny a zničená jsem byla hodně, takže v některých bodech se to s maratonem běžeckým shoduje!
Ve fitku, do kterého natěšeně jezdím každé pondělí na TRX, se objevil plakátek na funkční maraton pro otrlé jedince. Já jsem nejdřív přemlouvala celé svoje líné okolí, abych tam nemusela jet sama, protože se stydím :D jenže nakonec mi nic jiného nezbylo. Minulou sobotu jsem nabalila tašku, sebrala poslední zbytky odvahy a sil a jela. Maraton organizovaly dvě milé slečny, které jsem vůbec neznala a účastnilo se ho sedm chlapů a já. V tu chvíli jsem si říkala, že uteču a už se tam nikdy neukážu, ale přece jsem nemohla přijet domů jako zpráskanej pes. Taková máčka nejsem. Tak jsem se převlíkla, nadechla a šla. Holky byly usměvavé, povzbuzovaly nás a nakonec jsem toho, že jsem nezdrhla, opravdu nelitovala :-)
První hodinu byl klasický kruháč. Deset stanovišť, od činek po TRX RIP (což mě úplně nadchlo a určitě chci vyzkoušet celou lekci). Na dřepy jsem dostala lehčí činku (díky!), protože můj zděšený výraz, když stokilový pán zvedal asi pádestikilovou činku, holky zřejmě vyděsil. Kliky jsem měla povolené holčičí, ale toho jsem nevyužila (hurá!). Uteklo to strašně rychle, holky nás pořád hecovaly, upozorňovaly na chyby, pouštěly skvělou hudbu a ani jsem se nenadála a celá zničená a upocená jsem měla první část za sebou. Následoval banán a šlo se na intervalový trénink. Ten se mi líbil asi úplně nejvíc a fakt přemýšlím, že občas moje milované TRX vyměním za lekci MAX INTERVAL. Trenérka Týnka nás nešetřila, ani na sekundu jsme se nezastavili. Kardio střídalo silový trénink a můj zadek brečel. Ale v pondělí brečel víc :D 
Připadalo mi to jako patnáct minut a už jsme končili. TRX  bylo jako třešnička na dortu, opět skvěle sestavený trénink, zaměřený hlavně na ruce a břicho. Vlastně ne! Třešničkou na dortu byla soutěž, která po TRX následovala. Musím se pochlubit, jinak to nejde! :D  nejdřív jsme soutěžili ve výdrži ve vzporu, hrůza všech hrůz, ale skončila jsem druhá! Porazil mě nejnabušenější chlap v místnosti, takže na sebe můžu být pyšná. Ale ještě pyšnější na sebe jsem za výdrž ve dřepu na špičkách. Tu jsem totiž vyhrála. Jupííííí :-) Ze začátku jsme se drželi všichni statečně, i když už jsme byli fakt unavení a bolelo nás všechno. Postupně začali chlapi odpadávat a po pár minutách jsem zbyla jen já a jeden pán. Sakra ten mi dal! :D ke konci už jsme se na sebe dívali a hypnotizovali nohy toho druhého a přemlouvali je, ať povolí. Úžasné bylo, jak nám všichni fandili a povzbuzovali nás, kdyby tam nebyli, už jsem dávno na zemi. Ale vydržela jsem. A vyhrála! Znovu a už fakt naposled JUPÍÍÍ! :D Poslední hodina byla zčásti posilování CORE (ach jo, nesnáším core a ještě víc sebe, že mám ten střed TAK slabej). Tohle jsem fakt protrpěla a nebyla jsem sama. Zařekla jsem se, že se na něj zaměřím a budu ho víc posilovat. Každý den aspoň chvíli. Je to týden a? Nedostala jsem se k tomu ani jednou. Aneto, Aneto...
Na závěr nás čekal strečink. Proč je tahle šílená nuda tak nezbytná? Abychom se následujíci dny mohli hýbat, já vím.
Bylo to skělé, skvělé, skvělé. Jak by řekla jedna z trenérek - nádherná krása. A jak by řekla Markétka (která jde příště se mnou!) - krásička :-) naučila jsem se spoustu nových věcí, zasmála jsem se, snědla spoustu banánů a jablek, vypila asi tak rybník vody a už se těším na další podobnou akci!

Co vy? Už jste něco podobného zažili?

Mějte se hezky.

Aneta
SHARE:

2 komentáře

 1. Vypadá to na moc sympatickou akcičku (přestože já radši upřednostňuji ten maraton běžecký):-)
  A jeden takový zážitek v soudku mám - když mi bylo asi 15, konal se v Ústí nad Labem, kousek od nás, pětihodinový aerobic maraton.
  (Tenkrát existoval fakt jen ten aerobic, ostatní cvičení se teprve rozjížděly:D) Byl tam tenkrát nějaký high-impact dance aerobic, bosu, TRX, port de bras a nevím, co ještě...Mezitím spoustu stánků s oblečením apod, takže člověk mohl chvíli cvičit, chvíli obcházet stánky a tak.
  Já, nejmladší účastník této akce, jsem tenkrát vydržela celých 5 hodin (na tu dobu) drsného a intenzivního cvičení. Měla jsem ohromnou radost a když jsem tenkrát přijela domů, mamka zrovna upekla plnou zapékací mísu nějakých zapečených těstovin. No, a zkrátka jsem tenkrát snědla úplně všechno, co mělo být k obědu pro celou rodinu:-) :-)

  OdpovědětVymazat
 2. tạo thành những thành trì vững như đồng cứng như sắt.

  Bây giờ, Đoạn Vân đang ngồi ở trong tòa thành số bảy, hai trăm vạn Thiết
  Huyết nhân tộc đại quân và hai trăm vạn Huyết Sát Thú Nhân sống lại đều
  tập hợp ở chỗ này. Bên cạnh đó còn có một trăm vạn Nanh Sói kỵ sĩ kiến
  cũng đã tập hợp.

  Đoạn Vân hoàn toàn không hề có ý định phòng thủ trong thành, tên biến
  thái ra lệnh cho trăm vạn nỏ tay của Địa Tinh chĩa thẳng vào vết nứt, có
  phạm vi đại khái khoảng hai ngàn thước. Hơn nữa, hơn một ngàn ma tinh
  đại pháo cũng nhắm ngay vào thông đạo vết nứt sắp mở ra. Mười vạn quyển
  trục của pháp sư Địa Tinh cũng đã sẵn sàng. Một trăm vạn Nanh Sói kiến
  chuẩn bị sẵn sàng chờ thời khắc Địa Tinh đình chỉ công kích, sẽ tiến
  hành công kích Ma tộc. Trăm vạn kỵ sĩ thiết kỵ siêu giai, những con kiến
  tọa kỵ thần cấp, lực lượng này cũng đủ để cho Thần Ma phải sợ hãi.
  trung tâm kế toán tại bình dương
  tiếng anh cho người mới bắt đầu
  học kế toán tại đà nẵng
  học kế toán thực hành tại đồng nai

  http://kylin1st.com
  http://cattleyavn.com
  http://kenyseo.com
  http://ngoduong89.com
  trung tâm dạy kế toán
  http://meomeo007.com
  học kế toán tại huế
  http://01embesexy.com
  http://tradaboho.com
  chung cư eco city long biên
  http://nguoicodanh.net
  http://chotruongyen.com
  http://caubesieunhan.com

  Sau khi vết nứt mở ra lần trước, Đoạn Vân đã ra lệnh cho đại quân Địa
  Tinh xây dựng công sự ở giải đất này. Địa Tinh lựa chọn hai mô đất cách
  xa nhau không đến một ngàn thước xây dựng hai pháo đài bắn tên. Máy bắn
  đá và những vũ khí công kích xa cũng được đặt ở đây. Họ căn bản không lo
  đến mũi tên ma tinh và những vật tư chiến tranh khác sẽ bị tiêu hao hết,
  bởi vì ở đây có đặt truyền tống trận chuyên dùng để cung cấp những mũi
  tên ma tinh và đạn pháo cho họ. Nanh Sói kỵ sĩ được đặt giữa đại quân
  Địa Tinh, chuẩn bị phát động xung phong.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře! :-)

© RUN HEART. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig