úterý 2. září 2014

Pauza

Čeho se nejvíc děsí běžec? Nemoci. Protože nemůže fungovat a běhat. Čeho se nejvíc děsí matka s dvěma malými dětmi? Nemoci. Protože nemůže fungovat, ale stejně musí. Běhající matka to má teda úplně nejhorší. Přišel podzim a s ním i angína a bolest celého těla a antibiotika a čaje a málo jídla, protože jezení fakt bolí a taky ještě větší nedostatek spánku než za poslední tři roky. Nevěřila jsem, že to jde! Každopádně to má i pár výhod. Třeba pán u okýnka v nemocnici mě poslal na dětskou pohotovost. Po mém zasněném úsměvu a zčervenání a tetelení se (přecejenom už mi dávno není náct) mi povídá: "Však Vám není víc než 18, ne?!" Dobře, nebyla jsem namalovaná a měla jsem tepláky, ale i tak to člověka potěší. Navíc když jsem se zrovna v tu chvíli citila tak na 69. Dalším pozitivem na mojí nemoci bylo sobotní odpoledne bez dětí. Zvláštní pocit být sama a v tichu. Velké díky patří mému muži! Samozřejmě jsem nemohla usnout, vždyť přece nepromarním ten volný čas na něco tak nepotřebného jako je spánek. A tak jsem přemýšlela a četla svoje oblíbené blogy a pak zase přemýšlela a nakonec jsem si řekla, že se k tomu konečně odhodlám i já. Založím si blog. Nejsem žádný příkladný běžec a moje objemy kilometrů taky nejsou nijak závratné, ale běhám ráda. Mám to místo psychologa. 
A takhle běhám nejradši - s mým mužem :-) podaří se to málokdy, ale vždycky to stojí za to :-)

Ráda taky cvičím. Začínala jsem doma, vzhledem ke dvěma těhotenstvím s váhovým přírůstkem kolem 35 kg, to ani jinak nešlo. Posledních pár měsíců mě chytlo TRX. Ráda čtu, i když taky ne tak moc jak bych chtěla. Občas ráda vařím, to zase naopak častěji než bych chtěla, rozuměj každý den. Říkám si, že vlastně svět nemám o co obohatit, ale i kdyby po přečtení pár mých článků začal běhat nebo cvičit jeden člověk a nebo kdyby si na moje doporučení někdo přečetl mou oblíbenou knížku. Kdyby náhodou občas někdo uvařil nebo upekl něco podle mého receptu (hodně štěstí!) a nebo prostě kdyby se nad tím, co tady sesmolím někdo jen pousmál, budu šťastná :-)


Natěšená na cvičení :-)


Okénko z mateřské dovolené 

Doporučuju nečíst, pokud 
a) nemáte rádi děti
b) nemáte rádi matky, které mluví o svých dětech
c) chcete děti a máte rádi pořádek
d) nechcete děti (protože po těchhle příbezích si je zamilujete)

Karlíček během posledních 24 hodin stihl pokreslit prostěradlo fixkama (růžovou, žlutou a bledě modrou). Rozsypat krmení pro ryby po obýváku. Vylézt na botník, zlomit ho a spadnout z něj. Při pádu se zachytil obřího zrcadla, které taky shodil, ale to se naštěstí nerozbilo. Ale ze zrcadla spadl parfém, který se rozbil (smrad z rybiny smíchanej s Chanelem? Hmmm...). Dítě naštěstí bez újmy.  

Davídek vyhrabal hlínu z květináče, trochu snědl a trochu rozmazal po chodítku.

Mimochodem tohle všechno byla vždycky otázka jen pár minut mojí nepozornosti, jsou to zázračné děti...
Mějte se krásně

Aneta
SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Děkuji za vaše komentáře! :-)

© RUN HEART. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig