středa 17. září 2014

Bylo nás pět

Ale na fotce jsme jen čtyři :-)
Včera jsme šli nakonec běhat jen v pěti, ale i tak to bylo skvělé. Na smluveném místě jsme se sešli čtyři a vyběhli po cyklostezce směrem k sousední vesnici. Nasadili jsme lehké tempo a tak akorát zadýchaní si spolu povídali. Asi po kilometru jsme potkali jednoho opozdilce (omlouvá ho defekt kola) a dál tedy běželi v pěti. Celkem jsme zaběhli pět kilometrů a průměrné tempo bylo kolem 6 min/km, což je podle mě super, navíc když s námi běžel jeden úplný začátečník. Držel se statečně, ani jednou nezastavil a úsměv ze rtů mu nezmizel po celou cestu :-)
Pamatujete si, jak jsem psala minule, že je fajn, když se sejde více běžců různých úrovní, protože se od sebe navzájem můžeme něco přiučit? Potvrdilo se mi to. Dozvěděla jsem se, že v sousedním městě je občanské sdružení Liga Stovkařů (www.liga100.cz), které sdružuje běžce všech úrovní a pořádá společné tréninky a téměř každý víkend závody. To jsem vůbec netušila, doma jsem se hned podívala na jejich stránky a moc se mi ta myšlenka líbí. Navíc mě tam zaujal jeden závod, který se koná v blízké době, tak třeba se konečně odhodlám. Pro ty, kteří jsou z okolí, rozhodně doporučuji mrknout na stránky.
Musím se přiznat, že mi ta nízká účast byla ze začátku líto, ale nakonec to bylo super i v tomhle počtu lidí. Myslím, že podle ohlasů se to líbilo nám všem a snad se zase příští týden sejdeme. A třeba nás bude víc :-)

Mějte se hezky :-)

Aneta

PS: Velké poděkování patří také mým třem klukům za to, jak poctivě fandili a podporovali :-)
SHARE:

4 komentáře

 1. bylo to nejlepsi <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tâm hết sức. Đó trận quy mô lớn của các đơn vị phòng không vừa bắt đầu tại Quân khu miền Nam. Những cuộc diễn tập có sự tham gia của hơn 2.000 binh sĩ cùng 500 hệ thống vũ khí", Sputnik News dẫn thông cáo của Bộ Quốc phòng Nga hôm qua cho biết.

   Quân khu miền Nam, nơi cuộc tập trận kéo dài một tháng sẽ diễn ra, bao gồm các vùng có biên giới với Ukraine và bán đảo Crimea mà Nga sáp nhập hồi năm ngoái.

   Các binh sĩ Nga sẽ diễn tập phòng vệ trước các cuộc không kích, tấn công bằng tên lửa mô phỏng quy mô lớn. Họ cũng sẽ rèn luyện các kỹ năng đặc biệt, tác chiến và kỹ thuật, cùng việc điều khiển thiết bị quân sự hiện đại, bắn súng và kiểm soát hỏa lực. Thời gian huấn luyện ban ngày kéo dài 10 giờ. Một nửa cuộc diễn tập sẽ diễn ra vào ban đêm.
   dong tam
   game mu
   cho thuê phòng trọ
   cho thuê phòng trọ
   nhạc sàn cực mạnh
   1900 6516 tổng đài tư vấn luật miễn phí
   công ty luật
   số điện thoại tư vấn luật
   dịch vụ thành lập doanh nghiệp


   Đây là cuộc tập trận mới nhất của Nga kể từ khi căng thẳng với phương Tây lên cao do cuộc khủng hoảng ở Ukraine. Phương Tây cáo buộc Moscow hậu thuẫn vũ khí và nhân lực cho phe ky khai ở miền đông Ukraine, tuy nhiên Điện Kremlin kiên quyết bác bỏ.

   Vymazat
 2. To je strašně super! :-) úplně mě to nabudilo, abych něco takového zorganizovala i u nás :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře! :-)

© RUN HEART. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig